SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOURAN 2.0 TDI KLIM I POSA ARDHUR PA DOGAN!!!
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,523
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
172700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN 2.0 TDI - MODEL HIGHLINE

I POSA ARDHUR ( PA DOGAN!!! ) 

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT

VITI I PRODHIMIT 30.10.2004

EXTRA POSEDON:

**MANUAL 6 SHPEJTESI
**BORDCOMPIJUTER TE MADHË
**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**BAGAZHI HAPET ME TELEKOMAND
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**TIMONI ME LEVIZJE SIPAS DESHIRE
**KARRIGAT MODEL COMFORTLINE
**SERVO TIMONIN
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE
**DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT

INFO NE MOBIL +377 45 618.666 & +386 49 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 10.00 DERI 22.00
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »