SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 6 viti i prodhimit 2009 dizel 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:27
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
172707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 6 viti i prodhimit 2009 dizel 2.0 TDI Posedon ; klim tronik , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , ne gjendje teknike shum shum te mir , i Doganuar per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 883 888 045 23 5555
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
+38345 883 888
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »