SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Taureg viti 2005 dizel 2.5 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:21
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2486.00
Viti :
2005
ID e produktit :
172710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Taureg viti 2005 dizel 2.5 TDI , Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , ne RKS , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne
TEL 045883888 045235555
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
+38345 883 888
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »