SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
172713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 3.0 tdi 155kv viti 2013 vetura o full full extra sapo ardhur nga zvicra viber 38649500691

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Prishtinë
049500691
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »