SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Altea 1.6 TDI DSG STYLE
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '17
Lloji :
Seat Altea
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
141,121
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
172732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat Altea 1.6 TDI DSG STYLE 105 PS 2012/5
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Erber
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »