SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 1.9 TDI 74 KW VITI 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,342
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
172746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A4 1.9 TDI 74 KW
VITI 2002
KLIM TRONIK
ABS
ESP
BORD KOMJUTER
SENZOR PARKINGU MRAPA
DRITARET ELEKTRIKE
I SERVISUM KOMPLET
I DOGANUAR NE RKS
PER MA SHUM AN TEL
044 106 941 OSE 044 877 535
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 106 941
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »