SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C KLASS 220 D.VITI 99
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,534
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
172747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES C KLAS 220 dizel
VITI 99
KLIM
ABS
AJRBAG
CENTRALL
I REXHISTRUM NE RKS
PER MA SHUM NA TEL
044 106 941&044 877 535
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 106 941
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »