SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 1.9 TDI ( I) TE KUQE 74 KW VITI 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:34
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,834
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike
ID e produktit :
172750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 1.9 TDI 74 KW
VITI 20.12 2003
KLIM A.C
ABS
ESP
BORD.KOMJUTER
ULSET ME NZEMJE
I SERVISUM KIMPLET
I SAPO ARDHUN ME DOGAN
PER .MA SHUM NA TEL
044 106 941&044 877 535
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 106 941
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »