SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 2.0tdi rks urgjent
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:11
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
172755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 2.0tdi 6shpejci rks deri mujin e 06-2018 ngjendje te mir klimatronik
per me shum info
+37744333917
+37744999036Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran S.
Pristina
044333917
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »