SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC EDITION AMG RKS 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:39
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,727
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2009
ID e produktit :
172759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC ♡ MODELI EDITION ME I VEQANTI ♡ I REGJISTRUAR 1 VIT NE RKS ♡ SERVISIN KOMPLET TE KRYER ♡ LIBRAT E SERVISIT PREJ FABRIKE ♡ I SERVISUAR NE MERCEDES TE AUTORIZUAR ♡ VITI I PRODHIMIT 2009 MOD 2010 ♡ KLIMATRONIC 2 ZONALE ♡ KARRIAKA LIKUR ME KOMAND NXEMJE ♡ DRITA XENON BIG XENON LLUPA ♡ SHPEJSI NE VOLLAN MUTIFUNKSION ♡ TEMPOMAT 6 CD MAGAZIN FRIZ ♡ 4 GOAMT E REJA M+S ♡ SISTEMI RANGE EKSTRA PER RRUG MALI ♡ VETEM 1 PRONAR NGA FABRIKA ♡ SHUM I RUAJTUR SI BRENDA DHE JASHT ♡ NR TEL 044-360-932 ... 049-797-767 + VIBER ♡ PRES BLERES SERIOZ

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dido
Prishtinë
049797767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »