SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 5 1.9 rks 2004
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:38
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,400
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
172767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 1.9 rks ne gjendje shum te mir posedon klim tronik .shiber etj etj 044196898 viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
afrim
Vushtrri
045891495
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »