SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
BMW 120 D AUTOMATIK 2005 RKS
Çmimi :
€7,100.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
BMW 120
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
172769
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
SHITET DHE NDERROHET
BMW 120 D
AUTOMATIK
VITI FUND 2005
RKS 8 MUAJ
GJENDJE TE MIR
Telefon info đź“ž
+386 (049) 207 526
+377 (044) 207 526
Facebook Auto Ch👍Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »