SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 3 -96
Çmimi :
€1,050.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:52
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1996
ID e produktit :
172772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura ne targa te huaja (pa dogan)
Vw golf 3 1.6 benzinë
Ngjyre e zeze metalike
Ne gjendje perfekte i punuar extra
Amortizera Gasni , Remus , Angel eye , Led , shiber , fellne shume te mira , xhama elektronike e te tjera
Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe e rujtne ne targa te huaja e pa doganuar
Viti prodhimit 96
Tel per info +37744569464 (viber)
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Pristina
+37744569464
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »