SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL VECTRA 1.6 B ECOTEC KLIM RKS VITI 2000
Çmimi :
€1,950.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:39
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,727
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
172776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
♧ OPEL VECTRA 1.6 BENZIN ECOTEC ♧ I REGJISTRUAR NE RKS ♧ SERVISIN KOMPLET TE KRYER ♧ POSEDON LIBRAT E SERVISIT ♧ KLIM FUNKSIONALE ♧ VITI I PRODHIMIT 99- MOD 2000 ♧ ALARM - CENTRAL - HIDROLIK ♧ 4 GOMAT E REJA M+S ♧ NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT ♧ NR TEL 044-360-932 ..... 049-797-767 + VIBER ♧ QMIMI 1950 €

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dido
Prishtinë
049797767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »