SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 325
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '17
Lloji :
BMW 323
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
262,000
Motori (kubik) :
323.00
Viti :
2000
ID e produktit :
172781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 325

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beni
Budapest, Hungary
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »