SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0 tdi-me 1 bregazne
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
172809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 tdiViti 2006KlimatronikXhamat color fabrikishtSensora perpara dhe mbrapa4 gomat e rejaVetura eshte e ardhur prej zvicrresPa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blerim
Prishtinë
044296791
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »