SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:11
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
172810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura
VW TIGUAN
MOTORI 2.0 TDI
DSG AUTOMATIK
KM ME GARANCION
115.000KM ME GJITHA LIBRAT E SERVISIT
GARANTOJ PER QDO SEN NE KETE VETUR
I DOGANUAR NE SHKURT 2016 PER HER TPAR
ORARI THIRRJES 9:00 - 22:00
PRES VETEM BLERES SERIOZ
INFO TEL 044 309 757
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »