SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opell vekter 1989
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '17
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
172822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opell vekter 1989 benzin 1.6Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhelal
Prishtinë
044 625 422
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »