SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 3.0 XDRIVE M-SPORT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:20
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
172848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e kafe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatornik dy zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
shpejtesit ne timon , ulset lekur kafe , ulset elektrike dhe memory ,
ulset sport , ulset me ngrohje , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , navigacion GPS TV HD , radio CD USB , senzora te parkingut para dhe mbrapa , airbag ,
abs , esp , dritaret elektrike , fellne , etj .
TEL:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »