SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RENAULT MEGANE DCI KLIMATRONIK XENON RKS 2004
Çmimi :
€3,150.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:59
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,757
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
ID e produktit :
172850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RENAULT MEGANE 1.5 DCI

VITI I PRODHIMIT : 2003

E REXHISTRUAR RKS I QLAJMRUM

DRITA ME LLUP
DRITA XENON
DRITA TE MJEGULLES
BORD KOMPJUTER
KLIMATRONIK FUNKSIONALE
FELLNE
GOMA TE DIMRIT
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
DRITA LLED MBAS
ALARM ETJ...

QMIMI : 3150 EURO

TEL : 045 680 186

GJINDEMI PERBALL HIB PETROLIT FUSHKOSOV
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »