SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VII 2.0 TDI HIGHLINE DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:09
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
172854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opsione : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejesit ne timon F1 , ulset allkatare , ulset masazh ,
. ulset me ngrohje ,ulset sport , , bordkompjuter ,tempomat ,navigacion GPS TV HD ,
radio CD SD USB DVD , abs , esp , airbag ,fellne , etj FULL OPSIONE
TEL: +386 49 400 503 , +377 45 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »