SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford transit 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '17
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2003
ID e produktit :
172855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ose ndrrohet kombi ford transit viti prodhimit 2003 disel 2.4 ne gjendje perfekte ndrrim bej betem me vetura. per me shum kontakto ne nr ose viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bora Bora
Ferizaj
044980944
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »