SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kymco Xciting model shum i bukur Japan
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '17
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
300.00
Viti :
2010
ID e produktit :
172856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Grand Skuteri, perfekt 300Rcc, me tabela te huja, shum i bukur dhe shum i shpejt, per merakli te motoqikletave per qytet periferi dhe per bregdet i preferushem...Motorrin e ka Yamaha por si T-max

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
044641111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »