SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:20
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
4.20
Viti :
2010
ID e produktit :
172858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset lekur bardhe exclusive ,
dritat BI XENON MATRIX HEADLIGHTS sistem , dritat LED para dhe mbrapa ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC ,
zerimin BOSE AUDIO , mbajtesin e distances DISTRONIC , LANE ASSIST ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , tempomat ,
KAMER mbrapa , senzorat e tejkalimit ne pasqyre (SIDE ASISST) ,
bordkompjuter , radio CD SD USB ,Night Vision,
dyert me magnet ( SOFT CLOSE) , senzora te parkingut para dhe mrapa ,
abs , esp , airbag , , navigacion GPS TV HD ,
dritaret elektrike , fellne , etj . FULL OPSION
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »