SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Kadet = Ne gjendje shume te mire
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:26
Lloji :
Opel Tjetër
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
172860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori eshte 1.6 benzinë punon shum mire dhe shpenzimet i ka te vogla.
Regjistrim ka deri me 29 dhjetor 2017.
Qe 8 vite e kemi perdor ne familje.
Nuk eshte i demtun si makine, eshte shume e mbajtur, ka ngjyren e vet, gomat e reja, eshte i paster mrena dhe jashte, dyert i mbyllen te gjitha mire.
Nuk eshte hipotek dhe bartja behet ne emer te bleresit
Per llojin e vet lirisht mund ta provoni dhe krahasoni me makina tjera.
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »