SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes B200 2012
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '18
Lloji :
Mercedes B 200
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
172861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
automjeti esht ne gjendje te rregullt
+37745460480
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Prizren
045460480
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »