SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530d
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
172863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 530d
Vetura eshte full extra
Pa dogan e ardhur nga GjermaniaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blerim
Prishtinë
044296791
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »