SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
PASSAT 3C 2.0 TDI AUTOMATIK ( DSG )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:56
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
ID e produktit :
172868
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
PASSAT 3C 2.0 TDI AUTOMATIK ( DSG )VITI 2009Liber Te ServistMe Dogan Nga ZVICRRAđź“ž 044 676 670 044 551 995Autosallon BEKA Ferizaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »