SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 2.0 TDI ☑️
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:46
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
243,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
172869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 5 2.0 TDI ☑️Viti 2007Liber Te ServisitMe DoganNga ZVICRRA📞 044 676 670 044 551 995Autosallon BEKA Ferizaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »