SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:58
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
ID e produktit :
172870
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Opel Zafira 1.9 Cdti Viti 31.12.20087 Ulse Liber Te ServisitMe Dogan Nga ZVICRRAđź“ž 044 676 670 044 551 995Autosallon BEKA Ferizaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »