SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES MERCEDES E320 CDI VITI 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
Lloji :
Mercedes E 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2004
ID e produktit :
172874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
/ SHES VETUREN

* MERCEDES E320 CDI
* VITI PRODHIMIT 2004
* INFO:044-853-223

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Lipjan
044-853-223
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »