SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3 CDTI
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
ID e produktit :
172876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI Viti 2006 ne gjendje shume te mire teknike, posedon dritare elektrike, pulla ne timon, klimatronik etj...

Tel. 044162653
Informata rreth publikuesit
Besmir
044162653
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »