SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A6 Quattro 3.0
Çmimi :
€36,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '17
Lloji :
AUD
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
131,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
172879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6 Quattro 3.0 340 PS

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
0046763938003
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »