SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF V 1.9 TDI
Çmimi fillestar :
€5,900.00
Ju kurseni :
€590.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€5,310.00 Çmimi rritet në €5,900.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:58
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
254,000
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
172882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Volkswagen Golf V 1.9 TDI eshte ne gjendje fenomenale si mrena po ashtu edhe jasht, ka regjistrim deri ne qeshor 2018, hargjimet shume te vogla, 1.9 TDI
4 gjamat me rrym hapje dhe mbyllje. Klimautomatik ESP Hapje dhe mbyllje e dritareve ne qelsin e vetures Radio me CD, Fellne shume te mire. Servisin posa te kryer,vajin ,filterat komplet. Klima e mbushur,vetura nuk ka nevoj per investime. Posedon 2 qelsa. Numri i telefonit 044136679 Viber +37744136679
Informata rreth publikuesit
Ismet
Prishtinë
044136679
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »