SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES-BENZ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:57
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1992
ID e produktit :
172883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi mercedes per udhetare (8+1) ne gjendje te rregullt me regjistrim .Te gjitha gomat e reja motorrin ne gjendje shum te mire karaserin e ka te riparuar nuk ka ndryshk gjithashtu vajin e motorrit dhe filterat e ndrrum te gjitha serviset e kryera.

Kontakt Xhaferi +38649922376 (Viber )
Informata rreth publikuesit
Agron
Vushtrri
049922376
VUSHTRRI [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »