SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 2.0 tdi 170 ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
172884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 2.0 tdi Vettura posedon Klima tronike Board kompjuter Tempomat Nxemje karika Fellne alumit Etj etj Per ma shum kontakto ne tel 049 551 077 044 495 561 viber whats app

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burhan
Hamburg, Germany
044 495 561
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »