SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover Sport HSE Supercharged
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '17
Lloji :
Rang Rover
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
ID e produktit :
172885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rang Rover Sport HSE Supercharged, me dogan ,homologim , Karriket me nxehmje para dhe mbrapa, Senzor para dhe mbrapa,Navigacion,TV

Full Extra
Numri telefonit:049861111
Numri i Viberit:+37744861111Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
As
049861111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »