SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5 2005
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,457
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
172887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura golf 5 2.0 tdi ne gjendje shum te mir posedon klima tronik bord kompjuter tempomat navigacion komanda ne timon mbyllje qendrore. Tel 044612809

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
044802902
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »