SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 2.0 TDI - 05
Çmimi :
€3,699.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '17
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
172888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 5 2.0 TDI (103kw - 140ps) SportLine Edition viti i prodhimit 20.12.2004 ne gjendje shume te rregullt teknike.
Vetura eshte pa dogan
Klimatik
Fellne
Shiber elektronik funksional
Hallogenka
QMIMI I DISKUTUSHEM
Etj
Kontakt:044 459 627
VIEBR: +377 44 459 627
Informata rreth publikuesit
uran
Prishtinë
044 459 627
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »