SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 d full extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:46
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
172889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw 320 dizell
klima tronik
esp
navigacion
tempo mat
dritare me rrymë
pasqyre me rrymë
fellne me goma te reja
nje pronar prej qe ka ardh prej gjermanije
per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
044 250 584
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »