SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HYNDAI I35...2.0..BENZ...2010..
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Hyundai XG 30
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
164
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
172896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HYNDAI I 35..2.0 BENZIN...2010 NE GJENDJE PREFEKTE ME GJITHA SERVISET KRYNE..TIP..TOP..164 KILOMETRA ORGJINALL 00 OSHT MARR I RI...FULL...OPCIONE...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »