SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CITROEN C3 1.4 HDI 70PS AUTO SALLON ANESI
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
107,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
172910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Citroen C3 Airdream 1.4 Hdi 70ps

Viti 03/2012

Km 107.000 te GARANTUARA

Ne gjendje jasht zakonisht e mir

Per me shum info na kontaktoni ne +37744828753 +37745602836

Mund ta vizitoni ne

Bibaj - Ferizaj

Auto Sallon ANESI

I SAPO DOGANUAR

PREJARDHJA NGA FRANCA
Informata rreth publikuesit
anes
BIBAJ RUGA PER GILANE [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »