SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 208 1.6 HDI 92 PS 88.000 KM AUTOSALON ANESI
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
Lloji :
Peugeot Tjetër
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
88,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
172912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEGUGEOTE 208 1.6 HDI 92ps

Viti 03/2012

Km 88.000 te GARANTUARA

Ne gjendje jasht zakonisht e mir

Per me shum info na kontaktoni ne +37744828753 +37745602836

Mund ta vizitoni ne

Bibaj - Ferizaj

Auto Sallon ANESI

I SAPO DOGANUAR

PREJARDHJA NGA FRANCA
Informata rreth publikuesit
anes
BIBAJ RRUGA PER GILAN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »