SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf VII DSG HIGHLINE BLUEMOTION -15
Çmimi :
€22,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
45,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2015
ID e produktit :
172952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VII 1.6 2015 , i blere ne porsche kosova .
Kilometrazha: 45000
TDI me I te kuqe 115ps
Ngjyra e bardhe metalike
Posedon: senzora parkimi para dhe mbrapa,park assist,tempomat,sd card,drive-select mode,dritat para dhe mbrapa full led, ulese sport,ulese me nxemje dhe me masazh , klima-tronic ,
Ndalet dhe dhezet vet ne semafor , shpenzime minimale kombinim 4.7L/100 km
Posedon 8shpejtesi dhe ka shpejtesite dhe ne timon .
Navi me touch , nightvision per detaje tjera kontaktoni ne 049174274Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rroni
Mitrovica, Kosovo
049174274
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »