SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tiguan 2.0 TDI
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
204
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
172958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet tiguan 2.0 TDI VITI 2008 4 motion 204.000 kilometra te garantuara me liber servisi I ardhur nga zvicrra I servisuar ne menyr te rregullt Automatik Pullat ne vollan navi Paking senzor parking pilot parkohet vet Goma dhe fellne dimri Per info shtes 049256063

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prizren
049707174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »