SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320D facelift Xdrive
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '17
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
244
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
172959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320D FACELIFT VITI 2008I ardhur nga zvicrra ,me dogan por edhe mund te eksportohet ,vetura ka dritat xenon bixenon led para mrbapa ,dritat ne brava te dyerve ,manual 6 shpejtsi pullat ne vollan ,fellne te Mpacket me goma te reja Per info shtes 049600504

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prizren
049707174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »