SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9-TDI
Çmimi :
€5,950.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:13
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
172962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5
Motorri 1.9-TDI
Manual
I rexhistraur për herë te parë ne Kosov
Rexhistrim deri me 12.10.2018
Dritan Xenon
Klimatronik
Viti i prodhimit 2004
Qmimi 5950 Euro
Kontakti 044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044419410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »