SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2,0 TDI HIGHLIINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:02
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
72,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2015
ID e produktit :
172965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
70000KM,110KW(150PS),DIZEL,NDRRUSI;AUTOMATIK-DSG,DYER;4

VITI;2015

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,NAVIGATION-ONLINE,KOMANDA NE TIMON,DISTANC KONTROLL,LED INTELEGENT,LED MRENA,INTERIERI GJYSEM LEKURE,ULSET ME NXEMJE,SENZORA PARKIMI,STRAT STOP,TACHO VIRTUAL,AUTO HOLD,FELNE ALUMINI-18.
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »