SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 535d 210kv 286ps
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor
Lloji :
BMW 535D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,000
Motori (kubik) :
2997.00
Viti :
2004
ID e produktit :
175553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pa dogan ne gjendje te mir viti 20/10/2004 240 mi km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sali
Paris, France
045636925
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »