SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '17
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
175556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320 viti i prodhimit 2009 modeli 2010 regjistrim 1 vjet serviset e kryera.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nderim
Prizren
049-575-057
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »